Uwaga! Wybory do Samorządu Uczniowskiego !!!

Utworzono: 10-09-2016

Zbliżają się wybory do Samorządu Uczniowskiego – w związku z tym od dnia 12 września rozpoczynamy w naszym Gimnazjum kampanię wyborczą. Kampania potrwa do  20 września.

Uczniów, którzy chcą wystartować w wyborach na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego prosimy o wykonanie plakatu wyborczego – na którym kandydat przedstawi się społeczności szkolnej i zaprezentuje swój program wyborczy.

U W A G A !!!

Plakatów nie rozklejamy samodzielnie. Prosimy składać je – począwszy od 12 września - u opiekunów SU – p.M. Mordosewicz, p.M. Ziarkowskiego  lub p.K. Waśko.

OPIEKUNOWIE SU  :)

Uwaga!  Wybory do Samorządu Uczniowskiego !!! grafika