Ważna dzisiaj data taka, bo to przecież Dzień Chłopaka!

Utworzono: 30-09-2016

Dzień Chłopaka, to  nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej. Jest to w pewnym sensie męski, albo raczej chłopięcy, odpowiednik Dnia Kobiet. W dniu tym dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię.

W miniony piątek i w naszej szkole nie zabrakło sympatycznych akcentów związanych z tym świętem. Dziewczęta przygotowały konkursy i niespodzianki dla swoich kolegów. W klasie Ib każdy z chłopaków otrzymał szarfę opatrzoną specjalnym tytułem – „ Pomocna dłoń”, „Klasowy śmieszek”, „Największy przystojniak”, Nasz mądrala” itp. Dziewczęta z Ia przygotowały dla kolegów przepyszne babeczki.

W tym dniu z pewnością nie zabrakło wielu ciekawych pomysłów na to, by chłopcy mogli się poczuć wyjątkowo!

Ważna dzisiaj data taka, bo to przecież Dzień Chłopaka! grafika