Przypominamy, że zgodnie z Planem Pracy Szkoły na rok szkolny 2023/2024, zmienia się organizacja pracy w dniach 30.10.- 3.11. 2023r.
30 października 2023r. (poniedziałek) – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
31 października 2023r. (wtorek) - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
1 listopada 2023r. (środa) Wszystkich Świętych – dzień ustawowo wolny od zajęć szkolnych
2 listopada 2023r. (czwartek) - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
3 listopada 2023r. (piątek) - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
W dniach 30-31 października 2023r. i 2-3 listopada 2023r. organizowane są w szkole zajęcia świetlicowe dla klas I-III oraz dodatkowe zajęcia dla uczniów klas IV-VII.
Organizacja dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych klasy 1-3 – zajęcia świetlicowe w godzinach 6.45-16.00, pozostałe zajęcia dla uczniów klas 4-7
| ||||
Nauczyciel / opiekun grupy | 30.10.2023 /poniedziałek/ | 31.10.2023 /wtorek/ | 02.11.2023 /czwartek/ | 03.11.2023 /piątek/ |
Białk Aleksandra |
|
| Gry planszowe 9.00-12.00 sala 3 | Zajęcia świetlicowe 6.45-10.00 |
Bojas-Wenta Wioletta | Zajęcia świetlicowe 6.45-10.00 |
|
| Zajęcia świetlicowe 13.00-16.00 |
Cieślak Barbara | Zajęcia językowe /język angielski/ 9.00-12.00 sala 33 | Zajęcia językowe /język angielski/ 9.00-12.00 sala 33 |
|
|
Frankiewicz Barbara | Zajęcia plastyczne 9.00-12.00 sala 14 |
| Zajęcia plastyczne 9.00-12.00 sala 14 |
|
Grzywna Katarzyna | W świecie emocji – rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych 9.00-12.00 sala 1 |
| Zajęcia świetlicowe 6.45-10.00 |
|
Kosińska Elżbieta |
|
| Zajęcia matematyczno-fizyczne 11.00-14.00 sala 18 | Zajęcia matematyczno-fizyczne 8.00-11.00 sala 18 |
Kościółek Michał |
|
| Zajęcia językowe /język angielski/ 9.00-12.00 sala 19 | Zajęcia językowe /język angielski/ 9.00-12.00 sala 19 |
Nadworska Aleksandra |
|
| Zajęcia świetlicowe 10.00-13.00 | Zajęcia STREAM Lab 9.00-12.00 sala 30 |
Nowotka Lidia | Zajęcia świetlicowe 13.00-16.00 | Zajęcia świetlicowe 13.00-16.00 |
|
|
Dorota Przychoda-Bonemberg | Zajęcia świetlicowe 10.00-13.00 | Zajęcia świetlicowe 6.45-10.00 |
|
|
Racis Lucyna |
|
| Zajęcia geograficzne 11.00-14.00 sala 20 | Zajęcia geograficzne 11.00-14.00 sala 20 |
Skórowska – Kurzydło Marzena | Zajęcia historyczne 10.30-11.30 sala 23 | Zajęcia historyczne 10.00-13.00 sala 23 |
|
|
Stenka Katarzyna | Zajęcia językowe /język niemiecki/ 13.00-15.00 sala 25 |
|
|
|
Szczypiorski Michał | Zajęcia wokalno-muzyczne 9.00-12.00 sala 15 |
|
|
|
Trzebiatowska Kinga |
| Zajęcia świetlicowe 10.00-13.00 | Zajęcia w STREAM Lab 12.00-15.00 sala 30 |
|
Tutakowska Izabela | Zajęcia biblioteczne 10.00-13.00 /biblioteka szkolna/ | Zajęcia biblioteczne 10.00-13.00 /biblioteka szkolna/ |
|
|
Ugodowska Beata |
|
| Zajęcia sportowe 11.00-14.00 /sala gimnastyczna/ | Zajęcia sportowe 11.00-14.00 /sala gimnastyczna/ |
Ugodowski Adam | Zajęcia szachowe 11.00-14.00 /sala 4/ | Zajęcia szachowe 11.00-14.00 /sala 4/ |
|
|
Wasilewska Kaja |
| Zajęcia plastyczne 10.00-13.00 /sala 14/ |
| Zajęcia świetlicowe 10.00-13.00 |
Wołoszynek Justyna |
|
| Zajęcia świetlicowe 13.00-16.00 | Gry planszowe 9.00-12.00 /sala 11/ |
Woszczyło Izabela | Zajęcia matematyczne 8.00-11.00 /sala 17/ | Zajęcia matematyczne 9.00-12.00 /sala 17/ |
|
|
Zając Kazimierz |
|
| Zajęcia informatyczne 8.00-11.00 /sala 28/ | Zajęcia informatyczne 8.00-11.00 /sala 28/ |
Zdończyk-Knura | Zajęcia historyczne 8.00-11.00 /sala 23/ | Zajęcia historyczne 8.00-11.00 /sala 23/ |
|
|