Wielka radość z wyników w Wojewódzkim Konkursie Historycznym

Utworzono: 13-03-2016

Już tydzień po konkursie Wojewódzka Komisja Konkursowa opublikowała wyniki ostatniego etapu konkursu, które przyniosły nam wiele radości. Dwóch uczniów: Maciej Grajewski (IIc) i Michał Łukaszewicz (IIIc) znalazło się w gronie najlepszych uzyskując tytuł Laureata konkursu. Dzięki temu uzyskali zwolnienie z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego. Tytuł daje im także pierwszeństwo przyjęcia do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej. Serdecznie gratulujemy również opiekunowi p. Annie Zdończyk- Knura. Sukces ucznia zawsze cieszy nauczyciela i daje mu satysfakcję z codziennej i często żmudnej pracy.

Pozostali uczestnicy finału: Karolina Klassa (III B) i Hubert Piwar (III B) uzyskali tytuły Finalisty. Ich opiekunem była p. Marzena Kurzydło.  Oni też wykonali ciężką pracę, by dostać się do finału.

Gratulujemy i cieszymy się z Waszych sukcesów!

Wielka radość z wyników w Wojewódzkim Konkursie Historycznym grafika