Wiosenne akcje Samorządu Uczniowskiego

Utworzono: 07-04-2016

Nadeszła  długo wyczekiwana wiosna, dzień jest dłuższy, robi się cieplej, a my mamy więcej energii do działania. Jak przyjemnie i pożytecznie ją wykorzystać? Odpowiedź jest prosta – biorąc udział w akcjach Samorządu Uczniowskiego!

Akcje Samorządu Uczniowskiego na IV 2016

1.     Dzień Radia 11 IV – tego dnia będziemy mogli obcować w szkole na przerwach z niepowtarzalną muzyką płynącą ze szkolnego radiowęzła, odpowiedzialny p. Guderski.

3.     Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi 22 IV – przygotowujemy emblematy/ broszki/ symbole Ziemi w barwach Ziemi, akcja punktowana, odpowiedzialna p. Marzec.

4.     Dzień Tańca 28 IV - zapraszamy w czasie długich przerw na salę gimnastyczną, aby wspólnie zatańczyć belgijkę, akcja punktowana, odpowiedzialny p. Guderski.

Wiosenne akcje Samorządu Uczniowskiego grafika