Wizyta pięciolatków z Przedszkola nr 10

Utworzono: 04-10-2023

3 października 2023r., już po raz drugi w bieżącym roku szkolnym, gościliśmy w naszym Laboratorium przyszłości dzieci z Przedszkola nr 10 w Lęborku. Tym razem to grupa pięciolatków pod czujnym okiem grupy uczniów z klasy VIb budowała ciekawe konstrukcje z klocków Lego Spike. Dużym zainteresowaniem wśród „maluchów” cieszyły się roboty Photon, które posłusznie wykonywały ich polecenia, śmiały się, a nawet rywalizowały podczas wyścigów. Wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim mnóstwo ciekawych wrażeń. Przedszkolaki zdobyły nowe umiejętności, a szóstoklasiści mogli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dziękujemy uczennicom i uczniom klasy VIb: Marcelinie Tysler, Hannie Cydzik, Karinie Mielewczyk, Wiktorii Półrolniczak, Milenie Roksch-Kwiatkowskiej, Magdalenie Trąbińskiej, Wiktorii Zaborowskiej, Dawidowi Lehmann, Filipowi Pranczk, Dawidowi Laskowskiemu oraz Bartłomiejowi Roślik za zaangażowanie oraz odpowiedzialną i pełną zrozumienia postawę wobec młodszych kolegów i koleżanek.

Wizyta pięciolatków z Przedszkola nr 10 grafika