Wizyta w Starostwie Powiatowym w Lęborku w ramach Programu „Otwarta firma”

Utworzono: 16-11-2016

Starostwo Powiatowe w Lęborku w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016, największego na świecie wydarzenia promującego przedsiębiorczość wśród młodych ludzi, zaangażowało się w przedsiębiorczą edukację młodzieży.

W dniu 14 listopada 2016 r. Starosta Lęborski, Teresa Ossowska - Szara  wraz z Wicestarostą, Elżbietą Godderis, gościły naszych gimnazjalistów z klasy IIb. Podczas spotkania Sekretarz Powiatu, Krzysztof Król przedstawił uczniom specyfikę działalności Starostwa Powiatowego w Lęborku, ścieżkę kariery, a także możliwości zatrudnienia. Zdobyte informacje będą pomocne młodzieży przy planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i kariery zawodowej, w tym wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.

Wizyta w Starostwie Powiatowym w Lęborku w ramach Programu „Otwarta firma” grafika