Wolontariusze w akcji

Utworzono: 30-11-2015

Szkolny Klub Wolontariatu rozpoczął drugi rok swojej działalności. Naszym celem jest pomaganie non profit ludziom i zwierzętom. W tym roku skoncentrowaliśmy się na działaniach  na rzecz naszych młodszych i najmłodszych kolegów. Pomagamy i bawimy dzieciaki z Przedszkola nr 2, Przedszkola nr 10 oraz dwóch podstawówek: Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 8.

Współpracujemy z Fundacją „Podaruj dzieciom uśmiech”. Nasze działania nie są skierowane tylko do instytucji zewnętrznych, pracujemy także dla naszej szkolnej społeczności, np. chłopcy chętnie pomagają przy grabieniu liści.

Mamy również swoje logo, które opracowała Monika Bartosiak z II C. Przed nami jeszcze wiele ciekawych akcji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do pracy wolontaryjnej.

Wolontariusze w akcji grafika