Wspaniała forma Weroniki Hallmann

Utworzono: 08-12-2015

W dniach 5 i 6 grudnia 2015 roku na 25-metrowej pływalni w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Okręgu w Pływaniu. W  rywalizacji z seniorami wysoką formę zaprezentowała juniorka z Lęborka, Weronika Hallmann.  Zajęła trzykrotnie pierwsze miejsca na dystansach 50, 100 i 200 m stylem klasycznym, osiągając znakomite rezultaty 0:32,33; 1;10,22 i 2:30,40. W wyścigu na dystansie 50 m stylem klasycznym poprawiła cztery Rekordy Okręgu w kategorii juniorek 15, 16, 17 i 18-letnich. Na dystansie 100 m stylem klasycznym  uzyskała rekordowy rezultat w kategorii juniorek 15-letnich. Hallmann zajęła również trzecie miejsca na dystansach 50 m stylem motylkowym (0;32,82) i 400 m stylem zmiennym (5:14,29).
Weronika Hallmann została uznana najlepszą juniorką 15-letnią oraz zajęła trzecie miejsce w kategorii seniorek.

Na zdjęciu: nasza mistrzyni z trenerem Dariuszem Gromulskim oraz kolegą z klubu Jakubem Winiarskim.