Wycieczka klasy 1D do Parku Ewolucji

Utworzono: 20-06-2022

14 czerwca mali podróżnicy z klasy 1D wybrali się w podróż do Sławutówka. Zwiedzili tam piękny Park Ewolucji. Swoją przygodę w parku zaczęli od warsztatów paleontologicznych. Była to ekscytująca zabawa, która łączyła w sobie elementy pracy twórczej oraz pasję odkrywczą. Następnie pierwszoklasiści za pomocą batyskafu przenieśli się w czasie. Zwiedzili dno prehistorycznego oceanu. W kinie prehistorycznym spotkali się z dinusiem Arnoldem, który opowiedział historię powstania życia na Ziemi. Kolejną atrakcją była ścieżka dinozaurów. Na trasie zwiedzania uczniowie spotkali 30 modeli prehistorycznych gadów w naturalnej wielkości. Wielkie wrażenie na uczniach zrobiła replika piramidy oraz Sfinksa. W świat starożytnego Egiptu przeniosła dzieci niezwykła historia faraona, który oprowadzał ich korytarzami swojej piramidy. Niezapomnianą atrakcją była również przejażdżka Dinokolejką oraz roller coasterem. Mali podróżnicy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń. Ta podróż była ich pierwszą dłuższą wyprawą, na pewno nie ostatnią.

Wycieczka klasy 1D do Parku Ewolucji grafika