Wygrywamy Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców

Utworzono: 20-11-2023

18 listopada br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Połczynie-Zdroju odbył się IV Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju. Nasza pierwsza czwórka osłabiona brakiem przebywającego na zgrupowaniu Kadry Polski Macieja Winiarskiego poradziła sobie doskonale. Chłopcy po eliminacjach awansowali do Finału A, gdzie wygrali wszystkie swoje spotkania i zasłużenie zdobyli złote medale .

W Finale B nasze czwórki też nieźle sobie poradziły. SPS 3 został sklasyfikowany na 2 miejscu, a SPS 2 na 3 miejscu.

Glinka Academy SPS Lębork 1 (Michał Dawidowski, Szymon Zimnowoda, Dawid Burgchardt, Oskar Myszkowski, Aleksander Mielewczyk).

Glinka Academy SPS Lębork 2 ( Jakub Lisakowski, Tomasz Beta, Maksymilian Kozłowski, Adam Kwaśniak, Jan Fiedoruk).

Drużynę Glinka Academy SPS Lębork 3 reprezentował także Hubert Mydlach.