Wyjątkowy gość w naszej szkole

Utworzono: 07-06-2022

W miniony poniedziałek uczniowie klas: Ib, IIa i IIc uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panem Marcinem Koziołem. Pan Marcin pisze książki dla dzieci i młodzieży, jest autorem lektury szkolnej – „Skrzynia Władcy Piorunów”. To zapalony podróżnik, który zwiedził ponad 60 krajów. Owocem jego podróżniczej pasji jest seria książek o Wombacie Maksymilianie i to właśnie o tym sympatycznym zwierzaku nasz gość opowiedział uczniom na spotkaniu. Po interesującym wykładzie można było nabyć książki autora z pamiątkowym autografem.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Biblioteka Go – Błękitny szlak” realizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku. Bardzo dziękujemy pani dyrektor Zofii Biskupskiej-Lisieckiej za możliwość uczestniczenia w tym przedsięwzięciu.

Wyjątkowy gość w naszej szkole grafika