Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Utworzono: 29-02-2016

W okresie ferii zimowych na stronach Gimnazjum w Trąbkach Wielkich, które w tym roku organizowało ostatni etap konkursu,  ukazały się wyniki  trzeciego etapu. Miło nam poinformować, że 6 uczniów uzyskało w konkursie tytuł finalisty. Warunkiem do uzyskania tytułu jest przejście przez wszystkie szczeble konkursu: etap szkolny, rejonowy i wojewódzki.

Tylko pilna praca i zaangażowanie nauczyciela pozwala osiągnąć taki sukces. Ostatni etap konkursu nacechowany był dużym stopniem trudności stąd pozostaje pewien niedosyt. Nie zmienia to jednak faktu, że nasi uczniowie godnie nas reprezentowali i dzięki temu znaleźli się w finale. Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwała p.Lucyna Racis.

Wśród finalistów znaleźli się:

1. Przemysław Sawoniuk (III C)

2. Hubert Piwar (III B)

3. Karolina Klassa (III B)

4. Michał Łukaszewicz (III C)

5. Julia Kostieriewa  (II C)

6. Cezary Kaliciński (II C)

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego grafika