Utworzono: 19-11-2021

Dotarły do nas wyniku ubiegłorocznego konkursu zorganizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii: „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W  roku szkolnym 2020/21 została ona przygotowana specjalnie z myślą o wsparciu dzieci i młodzieży oraz ich rodziców w trudnych czasach izolacji społecznej.

Wyróżnienie w konkursie plastyczno-literackim pod hasłem: „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie” otrzymali: Maja Tutakowska i Maksymilian Rychlak – uczniowie klasy Va.

Gratulujemy!

ZTU to nazwa ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej, podejmującej problemy profilaktyki uzależnień, której celem jest promowanie zdrowego stylu życia. Organizatorem kampanii jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych.

Wyróżnienia w konkursie: "Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie" grafika