Wyróżnienie dla naszych gimnazjalistów

Utworzono: 29-04-2016

„Ratuj moje życie”- pod takim hasłem odbył się VI Międzypowiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy dla uczniów szkół gimnazjalnych w Kisewie, a organizowany przez Gminny Instytut Kultury w Łęczycach.

Po raz drugi skorzystaliśmy z zaproszenia do udziału w świetnej imprezie, której atrakcją był symulator dachowania. Wszyscy uczestnicy konkursu w określonych drużynach wykonywali czynności ratownicze, takie jak: RKO dorosłego i niemowlaka, pozycja boczna, działania ratownicze przy poparzeniach drugiego stopnia, porażeniu prądem, zadymieniu w kotłowni oraz wypadku samochodowym i wyciąganie poszkodowanej z pojazdu.

Było dużo emocji, wspaniałych doświadczeń, nauki praktycznego działania.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich – Magda Ciszek i Kacper Wiloch z klasy  IIIb oraz Przemek Sawoniuk z IIIc. Efektem ich działań było wyróżnienie oraz drobne nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz opiekunowi - p.J. Odrowąż-Piramowicz!

Wyróżnienie dla naszych gimnazjalistów grafika