Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Utworzono: 15-10-2021

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej zorganizowano w tym roku w lęborskim kinie Fregata. Na uroczystość przybyli uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy szkół wyróżnieni za osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021. Nagrody przyznawane są w kilku grupach wiekowych oraz trzech kategoriach: nauka, kultura i sztuka oraz sport. Miło nam zakomunikować, że wielu nagrodzonych to uczniowie naszej szkoły. Poprzedni rok przyniósł nam wiele sukcesów w konkursach i zawodach. Komisje opiniujące wnioski zauważyły te sukcesy i doceniły je nagrodami finansowymi.

W kategorii nauka :

wyróżnienia otrzymali:

Jakub Szczechowicz- absolwent Szkoły Podstawowej nr 1

Narin Haji- absolwentka Szkoły Podstawowej nr 1

Anna Antoniewicz- absolwentka Szkoły Podstawowej nr 1

Dominika Naczk- absolwentka Szkoły Podstawowej nr 1

Nikodem Klejsa- absolwentka Szkoły Podstawowej nr 1

Nagroda główna: Mateusz Kamieniecki- absolwent Szkoły Podstawowej nr 1

Kultura i sztuka:

Wyróżnienie: Kalina Stawska- uczennica klasy IIIa

Maja Tutakowska- uczennica klasy Va

Sport:

Wyróżnienie: Piotr Szczegielniak- uczeń klasy VIIIb

Nagroda główna: Hanna Walkusz- absolwentka szkoły Podstawowej nr 1

Podczas gali wręczono również nagrody dla uczestników konkursu ,,Solidarność oczami młodych”. Wyróżnienie zdobyła Magdalena Trąbińska (kl.IV), a III miejsce w kategorii wiekowej kl.V-VIII Weronika Zielińska-absolwentka Szkoły Podstawowej nr 1. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe.

Burmistrz Miasta nagrodą uhonorował także pracowników szkoły: Panią Dyrektor Grażynę Ruszkowską oraz nauczycieli: Annę Zdończyk-Knura i Marzenę Skórowską-Kurzydło.

Relację z wręczenia nagród można obejrzeć na stronie: www.wybierzlebork.pl

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej grafika