Zakończyliśmy rok szkolny

Utworzono: 26-06-2021

W piątek – 25 czerwca - pożegnaliśmy mijający rok szkolny. Nie był to łatwy rok, ponieważ ze względu na pandemię, przez większą jego część uczniowie uczestniczyli w zajęciach zdalnych.

Po uroczystym przemówieniu, dyrektor szkoły pani Grażyna Ruszkowska nagrodziła uczniów, którzy w tym roku sięgnęli po najwyższe laury. Jak co roku przyznano medal „Pierwszy wśród najlepszych” – w tym roku otrzymał go Mateusz Kamieniecki – laureat wielu konkursów przedmiotowych.  Tytuł „Sportowca szkoły” przyznany został uczennicy Hannie Walkusz – trzykrotnej medalistce mistrzostw Polski w pływaniu. Nagrody odebrali również pozostali laureaci oraz finaliści konkursów przedmiotowych.

Podczas apelu dokonano również zmiany składu pocztu sztandarowego, zaś ósmoklasiści  złożyli ślubowanie.

Po części oficjalnej zespoły klasowe udały się do sal lekcyjnych, by tam z rąk wychowawców odebrać świadectwa szkolne oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz pozostałe konkursy.

Dla ósmoklasistów był to także dzień pożegnania ze Szkołą Podstawową  nr 1 -  naszym Absolwentom życzymy więc powodzenia w kolejnym etapie nauki w szkole średniej.

Uczniom, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły życzymy udanego i bezpiecznego  wypoczynku, który pozwoli nabrać sił do podjęcia nowych wyzwań w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

Zakończyliśmy rok szkolny grafika