Zawody lekkoatletyczne i nasze sukcesy

Utworzono: 18-06-2023

Dnia 14.06.2023r. na hali widowiskowo- sportowej oraz bieżni lekkoatletycznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Lęborku odbyły się pierwsze zawody lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych z rocznika 2012, 2011 oraz 2010.

Imprezę sportową zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z Gminą Miastem Lębork przy współpracy Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku. W zawodach wzięło udział 120 zawodników i zawodniczek z lęborskich podstawówek, przybyli reprezentanci SP1, SP3, SP4, SP5, SP7. Uczniowie naszej szkoły konkurowali w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: biegi na 60m, 300m, 600m, 800m oraz konkurencjach technicznych: skok w dal i skok wzwyż.

Na podium stanęli:

Lena Naczk: IV C

skok w dal- I miejsce

bieg na 60m- III miejsce

Nikola Tulikowska: IV C

Bieg na 600m- I miejsce

Skok wzwyż- I miejsce

Klaudia Szymikowska:IV C

Bieg na 300m -II miejsce

Skok wzwyż- III miejsce

Szymon Skrok: IV C

Bieg na 300m- II miejsce

Skok wzwyż- III miejsce

Zofia Główczewska:VI A

Bieg na 300m: III miejsce

Kornelia Zając: VI A

Skok w dal- II miejsce

Pozostali uczestnicy: Abraham Maciej, Dulinets Viktoryia, Figlerowicz Amelia, Grudkowska Alicja, Grzenkowicz Gabriel, Jaskólska Natalia, Kozłowski Dominik, Olszewski Jakub, Placek Agata, Płóciennik Maja, Potrykus Kornelia, Welzandt Kinga( wszyscy z klasy IV C), Neubauer Dorian ( klasa VA), Kotłowska Wiktoria, Świdczak Joanna oraz Tutakowska Maja( klasa VI A).

Serdeczne gratulacje!!

Zawody lekkoatletyczne i nasze sukcesy grafika