Utworzono: 20-12-2022

W poniedziałek, 19 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz ciast na rzecz Zuzi Rezmer. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że dziewczynkę czeka operacja, na którą potrzebne są środki finansowe. Postanowiliśmy włączyć się w pomoc. Miło nam zakomunikować, że w wyniku akcji zebraliśmy 809 zł i 33 grosze. Podczas trzech długich przerw: uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz pracownicy obsługi mogli delektować się pysznymi wypiekami przygotowanymi na kiermasz przez naszych uczniów i ich nieocenionych Rodziców. Nie brakowało szczodrości wśród wszystkich. Bardzo dziękujemy za te otwarte serca, dzielenie się radością i datki. Wszystkie zebrane środki przekażemy na konto zbiórki wspierającej leczenie Zuzanny.

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom naszych uczniów, którzy po raz kolejny okazali serce, mimo że czas świąteczny dla nas wszystkich jest już bardzo napięty. Dziękujemy za pierniki, malinowe chmurki, babeczki, jabłeczniki, murzynki, makowce i inne pyszności ….przede  wszystkim dziękujemy za Wasze serca.

Zawsze, kiedy potrafisz dzielić się z innymi i obdarzasz ich radością jest Boże Narodzenie grafika