Żegnajcie wakacje, witaj szkoło!

Utworzono: 03-09-2015

Pierwszego września powitaliśmy nowy rok szkolny. W jego inauguracji udział wzięli uczniowie klas I, II i III, nauczyciele oraz rodzice. Podczas uroczystego apelu dyrektor szkoły -  pani Grażyna Ruszkowska szczególnie ciepło powitała uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy pojawili się w murach naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że rozpoczynający się rok szkolny 2015/2016 przyniesie uczniom oraz nauczycielom wiele sukcesów i będzie obfitował w mnóstwo ciekawych wydarzeń.

Jednak pierwszy  września to nie tylko dzień rozpoczynający szkolne zmagania. To również rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Nawiązując do tragicznych wydarzeń tamtego okresu, uczniowie oraz nauczyciele uczcili minutą ciszy pamięć poległych w służbie dla Ojczyzny. Nauczyciele historii przygotowali również tablicę okolicznościową nawiązującą do tematyki związanej w wojną.

Żegnajcie wakacje, witaj szkoło! grafika