Utworzono: 17-12-2015

W środę 16 grudnia odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego. Uczniowie muszą wykazać się znajomością dat,  bitew oręża polskiego, polskiego munduru oraz uzbrojenia.

Bardzo się cieszymy, że aż 5 naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego rozwiązując test na poziomie wymaganych 80%. W gronie tych uczniów znaleźli się:

1.       Michał Łukaszewicz - III c

2.       Karolina Klassa - III b

3.       Maciej Grajewski - II c

4.       Antoni Szykut - I d

5.       Hubert Piwar - III b

Ostatni etap konkursu odbędzie się w marcu. Do tego czasu będziemy za Was trzymać kciuki, licząc, że uda się Wam sięgnąć  po najwyższe laury.

Opiekunowie: Anna Zdończyk-Knura i Marzena Kurzydło.

Znamy uczestników etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego ,,Od Obertyna do Wiednia”. grafika