ROK SZKOLNY 2011/2012
LAUREACI
Wojciech Wincewicz - chemia
Mariusz Wojciechowsk i - historia
Mariusz Wojciechowski - "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Stanisław Tomaszczyk - "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Michał Śliwiński - język niemiecki
FINALIŚCI
Krzysztof Teliczan - geografia
Michał Śliwiński - geografia
Joanna Mańkowska - matematyka
Stanisław Tomaszczyk - matematyka
Michal Śliwiński - j.angielski
Michal Śliwiński - j.niemiecki
Monika Dopierała - fizyka
Joanna Mańkowska - fizyka
Krzysztof Kodrzycki - fizyka
Wojciech Wincewicz - chemia
Michal Śliwiński - biologia
Stanisław Tomaszczyk - historia
Lukasz Pszonak - historia
Mariusz Wojciechowski - historia
Monika Balińska - historia
Mariusz Wojciechowski - historia
Monika Balińska - "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Mariusz Wojciechowski - "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Stanislaw Tomaszczyk - "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Michalina Szykut - "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Michalina Szykut - Konkurs wiedzy o Biblii
Osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych w roku szkolnym 2011/2012
Anna Richert - III miejsce w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Kolęd i piosenek świątecznych”
Jakub Pioch - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Maska pastuszka”
Kaja Kowalczuk - nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Maska pastuszka”
Natalia Płotka - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Maska pastuszka”
Norbert Lewna - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Maska pastuszka”
Wojciech Klinkosz - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ”Mój zaczarowany świat”.
Weronika Radtke - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój zaczarowany świat”
Cezary Kudyn - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Odpady inaczej”
Daria Szada-Borzyszkowska -nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój zaczarowany świat”
Alexandra Folger - III nagroda w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym po hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą tak nas malują” laureatka na szczeblu wojewódzkim
Alexandra Folger - III miejsce w XII Konkursie Plastycznym „Projekt pocztówki wigilijnej” na szczeblu wojewódzkim
Alexandra Folger - wyróżnienie w XVI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje marzenia”
Luiza Podsiadła - I nagroda w XVI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje marzenia”
Luiza Podsiadła - nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Herb powiatu Lęborskiego na tle otaczającej przyrody”
Luiza Podsiadła - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Maska pastuszka”
Olga Kozłowska - nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Herb powiatu Lęborskiego na tle otaczającej przyrody”
Paulina Pioch - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Maska pastuszka”
Honorata Grejć - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Maska pastuszka”
Julia Chmaj - nagroda w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej- jak nas widzą tak nas malują” na szczeblu powiatowym
Małgosia Hajbowicz - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Maska pastuszka”
Alicja Sajko - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Maska pastuszka”
Malwina Szwabowicz - wyróżnienie w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Barwy piosenki”
Monika Rubaj - III miejsce w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Kolęd i piosenek świątecznych”
Monika Dopierała - III miejsce w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Kolęd i piosenek świątecznych”
Ewa Wiczkowska - nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Herb powiatu Lęborskiego na tle otaczającej przyrody”
Marta Michnik - nagroda w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej- jak nas widzą tak nas malują” na szczeblu powiatowym
Michelle Stelmach - wyróżnienie w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Barwy piosenki”
Patryk Złoch - III miejsce w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Kolęd i piosenek świątecznych”
Patryk Złoch - wyróżnienie w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Barwy piosenki”
Karolina Miotk - III miejsce w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Kolęd i piosenek świątecznych”
Karolina Miotk - wyróżnienie w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Barwy piosenki”
Tytus Cykman - III miejsce w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie „Kolęd i piosenek świątecznych”