ROK SZKOLNY 2009/2010
Final Wojewódzki XI Gimnazjady Mlodziezy Szkolnej 2009/2010 Indywidualnych Biegów Przelajowych
Monika Gwozdzianska
Rafal Mielewczyk
Klaudia Narewska
Final Wojewódzki XI Gimnazjady Mlodziezy Szkolnej 2009/2010 Indywidualnych Zawodów Pływackich
I miejsce - Marcelina Zdrojewska
(styl zmienny)
II miejsce - Marcelina Zdrojewska
(styl motylkowy)
II miejsce - Jakub Kilanowski
(styl grzbietowy),
IV miejsce -styl zmienny
III miejsce - Agata Tarnowska
(styl dowolny),
IV miejsce - styl grzbietowy
III miejsce- Agnieszka Stenka
(styl klasyczny)
III miejsce- Paulina Szczepańska
(styl zmienny),
III miejsce - styl motylkowy
Final Wojewódzki XI Gimnazjady Mlodziezy Szkolnej 2009/2010 w Sztafetach Plywackich
Sztafeta dziewczat II miejsce:
Zdrojewska Marcelina
Sliwinska Patrycja
Tarnowska Agata
Szczepaniak Paulina
Mikolajczak Anna
Grabowska Anita
Agnieszka Stenka
Marta Janikowska
Agata Wojciechowicz
Sztafeta chlopców V miejsce:
Renusz Piotr
Panek Mikolaj
Teliczan Krzysztof
Molenaar Maarten
Niedzieli n Bartosz
Maximilian Milosz
Szymon Wańkowicz
Bartosz Niedzielin
Jakub Kilanowski
Maciej Kalicki
Zimowe Mistrzostwa Okregu w Gdansku
Piotr Renusz - ustanowienie 7 rekordów okręgu pomorskiego / trzynastolatków/
Ogólnopolskie Zawody Plywackie MEYN w Leborku
Piotr Renusz - I m. 100 m stylem motylkowym i nowy rekord okregu 13 lat,
I m. 100 m stylem grzbietowym
I m 200 stylem zmiennym
Marcelina Zdrojewska - I m. 100 m stylem motylkowym, I m. stylem dowolnym,
na 200 m stylem zmiennym,
Anita Grabowska - III m. 100 m stylem motylkowym,
II miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Anna Mikolajczak - II miejsce 100 m stylem klasycznym,
II miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Patrycja Sliwinska - II m. na 100 m stylem klasycznym
Krzysztof Teliczan - II m. na 100 m. stylem grzbietowym, III m na 100 stylem dowolnym
Zimowe Mistrzostwa Polski w Plywaniu Juniorów 15- letnich
Anna Mikolajczak - 3 m. na 200 m stylem motylkowym, 4 m. na 400 m stylem zmiennym
Final XI Gimnazjady Mlodziezy Szkolnej w Koszykówce Dziewczat - III miejsce
Anna Szreder
Marika Gaweda
Marta Keler
Klaudia Narewska
Anna Kużynska
Joanna Koecijanska
Iga Stachowska
Ewa Kozlowska
Kinga Nitkowska
Wioleta Gabrynowicz
Natalia Wolska
Anna Piotrowicz
Magdalena Baranowska