Lp. | Nazwa konkursu | Imię, nazwisko ucznia | Lokata/tytuł/miejsce |
1. | Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Bielak Julia Hallman Weronika Robotnikowska Marta Czaja Paulina Habyk Katarzyna Hebel Oliwia Makles Olimpia Rodziewicz Julia Szada-Borzyszkowska Martyna Szyca Barbara Wójcik Monika Grejć Honorata | XI miejsce |
2. | Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Tomaszewski Szymon Szreder Maciej Spolnyk Aleksander Kitowski Miłosz Rusinek Michał Banachewicz Tomasz Kaliciński Mateusz Prokopowicz Maciej Santor Michał Nurnberg Igor Szulist Rafał Szczepański Janek | VI miejsce |
3. | Półfinał Wojewódzki w koszykówce dziewcząt w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Bielak Julia Cynk Konstancja Robotnikowska Marta Czaja Paulina Sitkowska Marta Krzebiatkowska Patrycja Bojke Martyna Górska Michalina Pięta Magdalena Sagdic Wiktoria | II miejsce |
4. | Finał Wojewódzki w Sztafetach Pływackich dziewcząt w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Kulik Julia Hallmann Weronika Panek Adrianna Szyca Barbara Lica Agnieszka Mejna Aleksandra Grejć Honorata Chojnicka Agata Kuryło Sara | V miejsce |
5. | Finał Wojewódzki w Sztafetach Pływackich chłopców w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Hrycyk Maciej Drewczyński Aleksander Pawelczyk Jakub Winiarski Jakub Banachewicz Tomasz Piasecki Jakub Tołłoczko Dawid Klawikowski Jakub Kołodziejski Daniel Kitowski Miłosz | IV miejsce |
6. | Finał Wojewódzki w Indywidualnym Pływaniu dziewcząt w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Hallmann Weronika
Kulik Julia
Szyca Barbara
Panek Adrianna | I-sce styl klasyczny IV-sce styl grzbietowy III-sce styl klasyczny V-sce styl dowolny VI-sce styl dowolny VIII-sce styl grzbietowy VII-sce styl dowolny VII-sce styl grzbietowy |
7. | Finał Wojewódzki w Indywidualnym Pływaniu chłopców w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Kołodziejski Daniel
Tołłoczko Dawid
Winiarski Jakub
Klawikowski Jakub
Hrycyk Maciej | III-sce styl dowolnym II-sce styl grzbietowy II-sce styl klasyczny V-sce styl grzbietowy II-sce styl klasyczny X-sce styl dowolny IX-sce styl dowolny
IV-sce styl grzbietowy |
8. | Finał Wojewódzki w siatkówce plażowej dziewcząt w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Boniaszczuk Stanisław Kaliciński Mateusz Piasecki Jakub
| VIII miejsce |
9. | Finał Wojewódzki w siatkówce plażowej chłopców w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Rybaczek Aleksandra Szada- Bożyszkowska Martyna Lipińska Wiktoria | UDZIAŁ W FINALE |
10. | Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych biegach przełajowych chłoców w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Szreder Maciej Szulist Rafał Szczepański Jan | VI miejsce
VII miejsce VIII miejsce |
11. | Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA dziewcząt w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Bielak Julia
Sitkowska Marta
Cynk Konstancja
Rodziewicz Julia
Szada-Borzyszkowska Martyna Szyca Barbara | II miejsce(skok w dal)
IV miejsce(pchnięcie kulą) III miejsce(rzut oszczepem)
III miejsce-sztafeta
I miejsce (300m)
II miejsce(1000m) |
12.
13. | Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA chłopców w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w ramach XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej | Kitowski Miłosz
Szczepański Janek
Klawikowski Jakub
Szreder Maciej Kaliciński Mateusz Szulist Rafał Tomaszewski Szymon Sołyszko Seweryn
Bartosiak Mateusz Cykman Tomasz Gozdowski Wojciech Majewski Mateusz Pobłocki Krystian Rusinek Michał Tomaszewski Szymon Traskowski Paweł Wutowicz Paweł Zanewycz Mateusz Ryta Grzegorz Kaliciński Mateusz | V miejsce(pchnięcie kulą) V miejsce(skok w dal)
III miejsce(rzut oszczepem)
IV miejsce(2000m) III miejsce(600m) IV miejsce(600m)
I miejsce(1000m)
II miejsce(pchnięcie kulą)
IIImiejsce |