1605, 2023
Rytm i Melodia. Wojewódzki Konkurs Piosenki

Miło nam zakomunikować, że Kajetan Stawski z klasy VIII d po raz kolejny odniósł sukces w konkursie organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Szkolę Podstawową w Damnie.

1605, 2023
„Calineczka” w Szkole Muzycznej

15 maja br. uczniowie klas I-IV zostali zaproszeni do Państwowej Szkoły Muzycznej w Lęborku na przedstawienie pt. : „Calineczka”

1305, 2023
XXV Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej Chłopców

Kolejny doskonały występ naszych młodych siatkarzy.

1205, 2023
„Krok po kroku do wymarzonego zawodu” - lekcja dla ósmoklasistów

W ramach X jubileuszowej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku zorganizował spotkanie dla uczniów szkół podstawowych z Powiatu Lęborskiego

1205, 2023
Wsiadam i jadę – Szkoła Nowoczesnego Pasażera

10 i 11 maja br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach edukacyjno-informacyjnych  systemu FALA, który jest nowoczesnym narzędziem ułatwiającym korzystanie z komunikacji publicznej

1105, 2023
Wyróżnienia w Kangurze

16 marca do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR przystąpiło 92 uczniów naszej szkoły. Mamy już wyniki !!!

1005, 2023
Spotkanie z autorem książki "Psyjaciele"

W miniony wtorek uczniowie klas: IIa i IIb  uczestniczyli w spotkaniu z autorem wyjątkowych książek dla dzieci i młodzieży.

1005, 2023
I miejsce dla dziewcząt,  III dla chłopców!
I miejsce dla dziewcząt, III dla chłopców!

W piękny wtorkowy poranek, 9 maja ,  na stadionie miejskim odbyły się zawody w ramach Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców.

0805, 2023
Legendy Błękitnej Krainy po raz XVII

W  siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej ,,Ziemia Lęborska - Łeba", w Stacji Kultura w Lęborku 8 maja odbyło się uroczyste podsumowanie XVII Otwartego Konkursu Literackiego Legendy Błękitnej Krainy.

0805, 2023
Inna lekcja języka angielskiego

W czwartek uczniowie klasy 5c, podczas zajęć z języka angielskiego, mieli możliwość zagrać w interaktywną grę "Sushi Spell".

0505, 2023
Sukces w konkursie literackim

27 maja w Miejskim Domu Kultury w Krakowie podsumowany został II Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny: „Zwierzęta w Rodzinie”

Polsko- niemiecka wymiana w Stralsundzie

W dniach 23-28.04.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz I LO w Lęborku uczestniczyli w  polsko-niemieckiej wymianie młodzieży.

Ogłoszenie

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Lęborka o konkursach na kandydata na stanowisko dyrektora

Muzyczny sukces Kajetana

W dniu wczorajszym odbył się finał XVI Wojewódzkiego Konkursu „English Poetry and Drama”, zorganizowanego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Redzie

2604, 2023
Mistrzowie Województwa Pomorskiego w Minisiatkówce!

Zawodnicy Glinka Academy SPS Lębork zostali  Mistrzami Województwa Pomorskiego w Minisiatkówce  .