2703, 2023
Konkurs matematyczny

24 marca br. w Szkole Podstawowej w Redkowicach odbył się I Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mathman”

2603, 2023
Mistrzynie Powiatu w Mini Koszykówce Dziewcząt

W miniony piątek odbyły się Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci w Mini Koszykówce Dziewcząt.

2503, 2023
Podróżuj, śnij, odkrywaj!

Cytat Marka Twaina towarzyszy nam podczas każdej edycji wydarzenia pod nazwą Dzień Ciekawości Świata.

2303, 2023
Trzecie miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży w siatkówce

Dnia 22 marca 2023 r. dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży w siatkówce

2303, 2023
W poszukiwaniu wiosny

Pierwszy dzień wiosny to z pewnością okazja, by spędzić ten czas na łonie natury, poszukać oznak długo wyczekiwanej przez wszystkich zielonej pory roku.

2203, 2023
Spacer z Panią Wiosną

Dzieci spędzające czas w szkolnej świetlicy również z niecierpliwością wypatrują wiosny.

2203, 2023
Klasy drugie na ,,Wagarach w Filharmonii"

Z okazji zbliżającej się wiosny , 17 marca  klasy 2 b i 2 c pojechały do Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica do Słupska na Koncert Edukacyjny pt „Wagary W Filharmonii - Gra Muzyka”.

2103, 2023
Nagrodzeni na Gali Sportu Powiatu Lęborskiego

W sobotę, 18  marca,  w sali kinowej Lęborskiego Centrum Kultury Fregata  odbyła się Gala Sportu Powiatu Lęborskiego.

1703, 2023
Laureat i Finalista w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

16 marca odbył się finał wojewódzki popularnego konkursu historycznego nawiązującego do dziejów oręża polskiego.

1503, 2023
Dzień liczby π

Dnia 14 marca swoje święto obchodzi liczba π.

Szkoła Podstawowa nr 1 w gronie dwudziestu Najaktywniejszych Szkół

Komisja Konkursowa powołana przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości ogłosiła wyniki Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w programie Otwarta firma 2022.

1403, 2023
Każdy z nas wie, jak ważne jest zdrowie.

Każdy z nas wie, jak ważne jest zdrowie. A jak o nie dbać?

1403, 2023
Siatkarze SPS Lębork nadal triumfują!

Srebro dla Glinka Academy SPS Lębork, czyli dla chłopców z Vc w bardzo mocno obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza, który odbył się w minioną sobotę .

0903, 2023
KANGUR 2023

Drodzy Kangurowicze!

0903, 2023