Aktualności szkoły

1511, 2022
Spotkanie z Batalionem w ramach "Otwartej firmy"

14 listopada uczniowie naszej szkoły rozpoczęli cykl spotkań w ramach projektu: Otwarta firma.

1411, 2022
Siatkarze SPS-u Lębork nie mają sobie równych!

Ponad 240 uczestników – dzieci i trenerów – wspólnie rywalizowało w XII Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki, w kategorii trójek dziewcząt i chłopców.

1211, 2022
"Co to jest niepodległość? Teraz wiem już na pewno!"

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji  odbył się w naszej szkole uroczysty apel upamiętniający 104 rocznicę tego ważnego dla Polski wydarzenia.

1211, 2022
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Miłą niespodziankę sprawili chłopcy podczas drużynowych zawodów powiatowych w tenisie stołowym.

1011, 2022
„Szkoła do hymnu” 2022

Już po raz piąty nasza szkoła włączyła się do kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”

0911, 2022
Wojenne Historie- konkurs recytatorski

Dnia 9 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku, w przepięknej patriotycznej scenerii odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Wojenne Historie.

0711, 2022
Spotkania z rodzicami

Informujemy, że dnia  9 listopada/środa odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas.

0311, 2022
Piknik klasy 4a w Będominie

W czwartek - 3 listopada br.- klasa 4a uczestniczyła w bardzo cennej lekcji historii w Muzeum Hymnu Narodowego

#Szkoła pamięta

Już po raz czwarty Ministerstwo Edukacji i Nauki zaprosiło wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w akcji „Szkoła pamięta”.

Żywa lekcja historii

Już po raz kolejny gościliśmy w szkole teatr historyczny p. Krzysztofa Góreckiego.

2810, 2022
Jesienny spacer i zagadki z kaszubskiej chatki

W miniony czwartek klasa 4a wybrała się na jesienny spacer po Lęborku oraz wizytę w Lęborskim Muzeum

2710, 2022
Kubusiowi Przyjaciele Natury

W tym roku szkolnym uczniowie klas 1-3 realizują program ekologiczny Kubusiowi Przyjaciele Natury.

2710, 2022
Wyniki szkolnego etapu  Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Wyniki szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Michał Mekowski z klasy VIII c zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z języka niemieckiego.

2610, 2022
Dzień MOLa

Dzień MOLa  to nieoficjalne święto chemików obchodzone głównie w Stanach Zjednoczonych i krajach Wspólnoty Narodów.

2510, 2022
Jesienne Eko-Cudaki

Pod takim hasłem zorganizowany został Powiatowy Konkurs Plastyczny , którego uczestnicy mieli za zadanie wykonać dowolną  postać lub stworka z naturalnych materiałów.