1406, 2017
Ciekawa lekcja w terenie

13 czerwca br.  klasy Ic, Ie i Is odwiedziły wraz z nauczycielem techniki firmę „NFM Production Sp. z o.o.”

1306, 2017
Święto Batalionu w Lęborku - Ia w Jednostce Wojskowej

Żołnierze 1. Lęborskiego Batalionu zmechanizowanego im. gen. Jerzego Jastrzębskiego obchodzili 12 czerwca Święto Batalionu.

1006, 2017
Grupa Erasmus+ we Francji, Sarreguemines

W dniach 27.05-04.06.2017r. grupa projektowa Erasmus+ przebywała na czwartym już spotkaniu międzynarodowym, tym razem we Francji.

0906, 2017
Przebrany-Niepytany!

8 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Hobby.  Tego dnia uczniowie mogli przebrać się za swoje hobby i cały dzień pozostać w swoim stroju.

0906, 2017
Sukcesy plastyczne Marty Zanewycz z IIIb

Kolejnym sukcesem naszej uczennicy zakończył się Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Plastyczny zatytułowany: " Malarze hiszpańskojęzyczni i ich dzieła"

0606, 2017
II Wojewódzki Konkurs Językowo-Multimedialny „Die Methode macht Spaß”

Sukcesem dla naszych uczennic zakończył się konkurs z języka niemieckiego „Die Methode macht Spaß”

0406, 2017
Terenowa gra historyczna

W sobotę - 3 czerwca -  odbyła się historyczna gra terenowa organizowana przez Lęborskie Bractwo Historyczne.

0306, 2017
XXXIV LDT pod hasłem "ARCHEOLOG"

W nawiązaniu do programu tegorocznych Lęborskich Dni Techniki, które odbyły się 2 czerwca,  odebraliśmy w SJSP LTO w Lęborku nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Archeolog".

IIIA zdobyła Warszawę

Czterodniowa wycieczka klasowa do stolicy to zwieńczenie naszej przygody w gimnazjum. W dniach 29 maja – 1 czerwca odwiedziliśmy Warszawę.

0206, 2017
Znamy już wyniki konkursu biblijnego

Dość długo oczekiwaliśmy na wyniki konkursu biblijnego organizowanego przez Akcję Katolicką w Rumii.

Sukces naszych gimnazjalistek

Dużym sukcesem zakończył się konkurs   genealogiczny pod hasłem:  „Skąd my się tu wzięliśmy?”.

Ciekawa lekcja online

Klasa IIb po raz kolejny wzięła udział w lekcji online projektu EDU-ARCTIC. Ma on na celu zachęcenie  młodzieży do dalszego kształcenia w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych, inżynierii, a w przyszłości - być może wyboru ścieżki zawodowej związanej z karierą naukową.

Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Dziecka

Wycieczka pełna atrakcji

29 maja uczniowie klas: Ia, Ic, Id, IIs i IIIs wyruszyli na zaplanowaną od dawna wycieczkę. Celem podróży był  Berlin oraz położony w północnych Niemczech park rozrywki Heide Park Soltau.

Czas na chwilę relaksu

29 maja br. klasa Ie udała się na wycieczkę integracyjną do Gdańska

3105, 2017
Chemiczny sukces Kajetana

Miło nam poinformowac, że uczeń klasy IId - Kajetan Pałasz zdobył I miejsce (ex aequo) w Powiatowym Konkursie Chemicznym "Chemikalia 2017".