Trzecioklasiści na Komendzie Policji

Dnia 13 listopada br. uczniowie  klasy IIId w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości  udali się na Komendę Powiatową Policji w Lęborku.

1611, 2017
Chemia na etapie szkolnym rozstrzygnięta!

14 listopada 2017 roku odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Wyróżnienie w konkursie  "Z niemieckim w drogę" - Goethe Institut
Wyróżnienie w konkursie "Z niemieckim w drogę" - Goethe Institut

Prace uczniów klas językowych VIIa oraz IIa i IId gimnazjum zostały wyróżnione w konkursie organizowanym w przez Goethe Institut i wydawnictwo Lektor Klett.

1511, 2017
Byliśmy w „A-Lakierni”

W ramach projektu „Otwarta firma” uczniowie klasy IIIa odwiedzili  zakład produkcyjny mieszczący się przy ul. Krzywoustego.

1311, 2017
Muzyczna Inicjatywa Dla Ojczyzny po raz kolejny

Od ośmiu lat lęborczanie zbierają się w LCK „Fregata”,  aby wspólnym śpiewem uczcić kolejną (w obecnym roku 99) rocznicę odzyskania niepodległości.

1211, 2017
Nerd Night w I Liceum Ogólnokształcącym  w Lęborku
Nerd Night w I Liceum Ogólnokształcącym w Lęborku

To już czarta edycja pokazów edukacyjnych przygotowanych przez uczniów I LO  dla uczniów gimnazjów naszego powiatu.

1111, 2017
Lekcja biblioteczna w MBP

W piątek - 10 listopada - uczniowie klasy Ib pod opieką wychowawczyni Aleksandry Nadworskiej uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

11 listopada – Dzień Niepodległości

W 1918 roku, po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię, nasz kraj powrócił na mapę Europy.

Wieczór w teatrze

9 listopada br. uczniowie klas IId, IIIb i IIId udali się do Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl: „Notre Dame de Paris”.

Wojewódzki Konkurs Fizyczny - etap szkolny za nami

8 listopada odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.

Spotkanie autorskie w MBP

W miniony czwartek 9 listopada br. grupa uczennic z klas: IIa i IIe uczestniczyła w spotkaniu autorskim z pisarką – Agnieszką Lingas-Łoniewską.

1011, 2017
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”- etap szkolny

Wiemy już, kto będzie reprezentował naszą szkołę w etapie rejonowym.

0811, 2017
„Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby…”

We wtorek, 7 listopada uczniowie klas VII b i VII d  obejrzeli w słupskim Teatrze Nowym spektakl pt. „Zemsta”.

0711, 2017
Wojewódzki Konkurs Historyczny- etap szkolny za nami

3 listopada 2017 roku odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

0511, 2017
Informacja dla uczniów

Informacja dla uczestników projektu „ Na piątkę z plusem - wzmacnianie kluczowych kompetencji wśród uczniów lęborskich szkół””

0311, 2017
Aż 16 uczniów przystąpi do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

31 października odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.