Spotkanie z polarnikiem

W dniu 2 grudnia 2016r. uczniowie naszego gimnazjum mieli niepowtarzalną okazję  spotkania z polarnikiem - panem Norbertem Pokorskim.

„KACZE PIÓRO” dla Michaliny

Michalina Baros – uczennica III C – w XXII Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Kacze Pióro” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach otrzymała wyróżnienie w grupie wiekowej 13 – 15 lat w kategorii PROZA.

0512, 2016
Mole książkowe na wieczornym spotkaniu w bibliotece

Kubek gorącej herbaty, ciepły kocyk, wygodny fotel. Cóż więcej potrzeba miłośnikowi książek?

0512, 2016
Informacja dla uczniów oraz rodziców

ORGANIZACJA PRACY OD 6 - 8 GRUDNIA 2016r.

3011, 2016
Pogodziła plastykę i rock n’rolla

Sukces plastyczny odniosła uczennica klasy IIIc – Zuzanna Szybisty. Jej praca zajęła III miejsce w kategorii gimnazjum, w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Niech żyje Rock N’Roll”.

3011, 2016
Hokus - pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe  czary...  – kolejne spotkanie czytelnicze dla najmłodszych
Hokus - pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary... – kolejne spotkanie czytelnicze dla najmłodszych

30 listopada br. odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze dla najmłodszych z Przedszkola nr 2 w Lęborku, tym razem w klimacie andrzejkowym.

2711, 2016
Polsko – niemiecka wymiana młodzieży  „Es begann in Danzig….“ – „Zaczęło sie w Gdańsku….“
Polsko – niemiecka wymiana młodzieży „Es begann in Danzig….“ – „Zaczęło sie w Gdańsku….“

W dniach 21-26.11.2016r. uczniowie Gimnazjum nr 1 z Lęborka uczestniczyli razem z młodzieżą z Niemiec, z Hansa-Gymnasium ze Stralsundu w warsztatach pt. „Es begann in Danzig…”- „Zaczęło się w Gdańsku…” .

2611, 2016
Uwaga uczniowie-uczestnicy etapów rejonowych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Zakończyliśmy etapy szkolne konkursów. Przed Wami wyjazd na etap rejonowy. Poniżej zamieszczamy informacje, które Was dotyczą: dzień konkursu oraz miejsce zbiórki.

2511, 2016
Mamy laureatów konkursu plastycznego

23 listopada 2016r.w Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „1050 rocznica Chrztu Polski”.

2411, 2016
Wybierz  właściwą ścieżkę  edukacyjną!
Wybierz właściwą ścieżkę edukacyjną!

Zapraszamy do odwiedzenia strony  Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku.

2311, 2016
Rzuć palenie razem z nami

Dziś nikt nie ma wątpliwości, że palenie papierosów jest obarczone kosztami zdrowotnymi i społecznymi. Za szkodliwość palenia papierosów  odpowiedzialne są przede wszystkim chorobotwórcze substancje zawarte w dymie papierosowym.

2211, 2016
Jesienne menu-martwa natura

W holu naszej placówki pojawiła się ekspozycja martwej natury.

Uwaga! Wywiadówka!

Drodzy Rodzice!

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości i sukces naszych uczennic

17 listopada br. uczniowie klas Ic i IIIc uczestniczyli w Pomorskim Dniu Przedsiębiorczości. Spotkanie przedsiębiorców i przedstawicieli lęborskich urzędów zorganizowane przez PUP odbyło się w auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych.

2011, 2016
Ostatni konkurs przedmiotowy rozstrzygnięty - etap szkolny z informatyki

Mimo, że komputer jest dzisiaj jednym z podstawowych narzędzi pracy każdego z nas,  tylko nieliczni sprawdzili swoja wiedzę podczas Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego.

2011, 2016
Międzynarodowe seminarium kontaktowe -Baltic  Sea – common heritage, shared values
Międzynarodowe seminarium kontaktowe -Baltic Sea – common heritage, shared values

W dniach 17 - 20.11.2016 odbyło się w Sopocie międzynarodowe seminarium kontaktowe nauczycieli z Polski, Niemiec, Litwy Łotwy, Estonii, Malty, Szwecji, Finlandii, Danii i Francji.