1211, 2016
Rozstrzygnięcie konkursu „Każdy budować może…”

Miło nam zakomunikować, że konkurs zorganizowany przez Powiatowe centrum Edukacyjne w Lęborku doczekał się rozstrzygnięcia.

Mamy Niepodległą!

11 listopada1918 roku Polska po 123 latach niewoli stała się samodzielnym państwem

1211, 2016
Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego - etap szkolny.
   Grupa młodych fizyków bez trudu poradziła sobie z testem przewidzianym do rozwiązania na etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
1011, 2016
Jedziemy na etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Miło nam poinformować, że rekordowa liczba uczniów -20,  zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego.

Czas na poważne decyzje

W miniony wtorek – 8 listopada, nasi trzecioklasiści uczestniczyli w Dniach Otwartych Centrum Kształcenia Praktycznego.

Mamy reprezentantów na etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

7 listopada odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Ośmioro uczniów sprawdziło swoją wiedzę na etapie szkolnym.

Równania diofantyczne

8 listopada uczniowie grup matematyczno – fizycznych z klas III C i II D spotkali się z dr. Adrianem Karpowiczem pracownikiem Zakładu Dydaktyki Matematyki Wydziału MFiI UG.

Plan Pracy SU na miesiąc listopad

Oto jakie zadania przygotował dla Was Samorząd Uczniowski

0811, 2016
„Laboratorium Wymiany”- kongres organizatorów wymiany szkolnej z Polski i Niemiec

3 i 4 listopada w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie spotkało się 100 nauczycieli z Polski i 100 nauczycieli z Niemiec oraz innych organizatorów polsko-niemieckich spotkań młodzieży szkolnej na kongresie PNWM ( Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży) „Laboratorium wymiany”.

0811, 2016
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Wystartowała kolejna edycja znanego konkursu historycznego, który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród naszych uczniów.

Wizyta w Nowym Teatrze w Słupsku

„Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby!” – to najczęściej cytowany dwuwiersz z „Zemsty” – komedii hrabiego Fredry, który choć żył w romantyzmie, był jednym z największych klasyków.

0511, 2016
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
  W piątek 4 listopada odbył się szkolny etap konkursu z języka angielskiego. Swoją wiedzę na poziomie daleko wykraczającym poza podstawę programową sprawdziło 29 uczniów z klas I-III.
0511, 2016
Czwartkowy wieczór w Ergo Arenie. Mecz Polska - Serbia

W czwartek klasa III s uczestniczyła w wyjeździe do Ergo Areny w Gdańsku, by wziąć udział w wyjątkowym  wydarzeniu sportowym.

0411, 2016
Jesienne spotkanie z przedszkolakami

W ramach programu "PoczytajMy" po raz kolejny spotkaliśmy się z naszymi milusińskimi.

2910, 2016
Spotkanie z "Księżycowym chłopcem"

Piątkowy wieczór 28 października br. uczniowie klasy Ib pod opieką wychowawcy oraz trojga rodziców spędzili w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

2910, 2016
Wojewódzki Konkurs Biologiczny - etap szkolny.

18 uczniów wystartowało w szkolnym etapie konkursu sprawdzającego wiedzę z biologii.