Klasa Ib w firmie NFM Production Sp. z o.o
  18 listopada klasa Ib wraz z wychowawcą i nauczycielem wspomagającym, w ramach „Tygodnia przedsiębiorczości”, udała się na wycieczkę do zakładu „NFM Production Sp. z o.o.”
Supernowe

To one były tematem zajęć, które 18 listopada  prof.AM dr hab. Bogusław Pranszke prowadził dla uczniów grup matematyczno – fizycznych z klas IIIc i IId.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Sporym zainteresowaniem cieszył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Znamy uczestników Wojewódzkiego Konkursu Historycznego na etap rejonowy

W piątek 18 listopada odbył się ostatni konkurs na etapie szkolnym. Tym razem uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z historii.

Klasa III b w Urzędzie Miejskim w  Lęborku
Klasa III b w Urzędzie Miejskim w Lęborku

Urząd Miejski , w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016 - największego wydarzenia na świecie promującego przedsiębiorczość wśród młodych ludzi, zaangażował się w przedsiębiorczą edukację młodzieży.

Dzień Praw Dziecka

17 listopada na długo pozostanie w naszej pamięci, ponieważ tego dnia świętowaliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.

Wizyta w SPSZOZ w Lęborku

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w miniony piątek grupa uczniów  z klasy IId, IIIa oraz IIIc mogła zapoznać się ze specyfiką działalności Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku.

Za mundurem panny sznurem ... – z wizytą u strażaków

W ramach projektu ,, Otwarta firma”  kl. III d wraz z wychowawczynią p. Aleksandrą Dudojć odwiedziła Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.

IIIc w Urzędzie Skarbowym

W ramach Tygodnia Przedsiębiorczości nasi gimnazjaliści odwiedzili Urząd Skarbowy w Lęborku.

Spotkanie z zabytkami Pomorza w lęborskiej Stacji Kultura

17 listopada grupa uczniów z klasy Ic i IIb pod opieką pań W. Rutkiewicz i I. Tutakowskiej uczestniczyła w spotkaniu autorskim z twórcami przewodnika:  „Archeologiczne zabytki Pomorza. Województwo pomorskie”.

Gimnazjaliści w Teatrze Muzycznym w Gdyni

W środę 16 listopada klasy Ia i IIIs uczestniczyły w wyjeździe do Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl „Ghost”.

1811, 2016
Z wizytą w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Lęborku.

W ramach Tygodnia Przedsiębiorczości klasa III S 16 listopada odwiedziła miejska spółkę przy ulicy Pionierów w Lęborku.

1811, 2016
Bank PEKAO S.A. jako  ,,Otwarta firma"
Bank PEKAO S.A. jako ,,Otwarta firma"

Dnia 16.11. 2016r. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klasy IIs pod opieką wychowawcy  gościli w siedzibie lęborskiego oddziału  Banku PEKAO S.A.

1711, 2016
List Rzecznika Praw Dziecka

20 listopada- Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.

1611, 2016
Wizyta w Starostwie Powiatowym w Lęborku w ramach Programu „Otwarta firma”

Starostwo Powiatowe w Lęborku w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016, największego na świecie wydarzenia promującego przedsiębiorczość wśród młodych ludzi, zaangażowało się w przedsiębiorczą edukację młodzieży.

1411, 2016
Kolejny rok z MIDO

Muzyczna Inicjatywa Dla Ojczyzny (MIDO) zagrała ponownie z okazji Święta Niepodległości w kinie FREGATA