2901, 2019
Śpiewanie na szóstkę!

W słupskim MDK-u odbył się X Wojewódzki Konkurs Interpretacji Kolęd i Utworów Świątecznych NARODZENIA CZAS.

2901, 2019
Z wizytą w LO nr 3 w Gdyni

28 stycznia czternaścioro uczniów realizujących projekt popularno – naukowy „Pan Stanisław – Szkoła w Kosmosie” udało się do Liceum Ogólnokształcącego nr 3 w Gdyni.

2601, 2019
Lekcja z londyńczykami

W piątek - 25 stycznia -  uczniowie klasy VII E podczas swojej lekcji języka angielskiego spotkali się  z niecodziennymi gośćmi

2601, 2019
Bal z Klaunem

W piątek – 25 stycznia - pierwszo i drugoklasiści uczestniczyli w specjalnie dla nich zorganizowanej zabawie karnawałowej.

Spotkania profilaktyczne z policjantami

Jak co roku, w naszej szkole odbyły się spotkania uczniów klas VII oraz I z funkcjonariuszami policji z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

2501, 2019
Pierwsi laureaci i finaliści!

W miniony piątek odbył się w Gdańsku etap wojewódzki Konkursu Historycznego.

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego- znamy wyniki

Ala Gajda (kl. III A) znalazła się w gronie uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego.

2301, 2019
Sukces naszego ucznia w  konkursie historycznym
Sukces naszego ucznia w konkursie historycznym

Dla ucznia klasy VIIb  etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego zakończył się ogromnym sukcesem- dzięki niemu chlopiec awansował  do finału wojewódzkiego!

2101, 2019
Sukcesy w konkursie fizycznym

Aż pięcioro uczniów bedzie reprezentowało szkołę w etapie wojewódzkim konkursu fizycznego!

2101, 2019
Konkurs biblijny z Dziejów Apostolskich na etapie szkolnym

Sporym zainteresowaniem cieszył się w tym roku konkurs biblijny, który organizuje Akcja Katolicka w Rumi.

1701, 2019
Warto wiedzieć więcej

17 stycznia br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach przeprowadzonych przez swoich starszych kolegów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Lęborku

1601, 2019
Pierwszaki na lodowisku

W miniony poniedziałek uczniowie klasy Ia uczestniczyli w zajęciach na lodowisku

1201, 2019
XVI Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek

11 stycznia w Szkole Podstawowej nr 8 w Lęborku odbyła się kolejna edycja konkursu kolęd i pastorałek.

1001, 2019
Piątek dla Przyszłości

Fale upałów, powodzie i huragany zabijają setki ludzi i niszczą społeczności na całym świecie.

0501, 2019
Dyżur nauczycieli

Informujemy, że dnia 09.01., w środę, w godz. 16.00- 17.30 odbędzie się dyżur nauczycieli i wychowawców klas.

0301, 2019
Otwarcie nowego roku przyniosło nam dobre wiadomości

Troje  uczniów pojedzie na finał wojewódzki konkursu z geografii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku.