0904, 2018

0904, 2018
Klaudia Juchniewicz zwyciężczynią   konkursu
Klaudia Juchniewicz zwyciężczynią konkursu

Dnia 7 kwietnia 2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni odbył Wojewódzki Konkurs Wokalistów pod nazwą „Śpiewać każdy może”

0704, 2018
Wiktoria i Kuba reprezentantami szkoły w finale  Wojewódzko- Metropolitalnego Konkursu Biblijnego
Wiktoria i Kuba reprezentantami szkoły w finale Wojewódzko- Metropolitalnego Konkursu Biblijnego

12 maja w Rumi odbędzie się finał  Wojewódzko - Metropolitalnego Konkursu Biblijnego .

0704, 2018
Finał wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Dnia 5 kwietnia odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

2803, 2018
Czas na przygodę z książką

W minioną środę - 28 marca - najmłodsi uczniowie klas: Ia i Ib zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników szkolnej biblioteki.

2803, 2018
Wyróżnienie w konkursie  „Wielkanoc na Pomorzu”
Wyróżnienie w konkursie „Wielkanoc na Pomorzu”

27 marca br. rozstrzygnięty został XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny zatytułowany „Wielkanoc na Pomorzu”.

2703, 2018
Wiosenna przerwa świąteczna

Przypominamy, że wiosenna przerwa świąteczna trwa od 29 marca do 3 kwietnia 2018r.

2703, 2018

Z okazji Świat Wielkanocnych

2603, 2018
Laureat  w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym
Laureat w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym

Przedstawicielka płci pięknej najlepsza w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym!

2503, 2018
Legendy Błękitnej Krainy

23 marca w siedzibie lęborskiej Stacji Kultura miało miejsce uroczyste podsumowanie XII edycji konkursu literackiego Legendy Błękitnej Krainy.

2303, 2018
Sukces pierwszaków w  konkursie wiedzowym
Sukces pierwszaków w konkursie wiedzowym

21 marca br. w Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku odbył się Miejski Konkurs Wiedzy Pożarniczej “Żyj bezpieczniej”

2303, 2018
"Powiedzmy STOP szkolnej agresji"

W marcu wystartowała najnowsza kampania społeczna Rzecznika Praw Dziecka „Powiedzmy STOP szkolnej agresji”.Celem akcji jest nagłośnienie problemu przemocy rówieśniczej oraz zmiana postaw młodzieży, a tym samym obniżenie poziomu agresji w szkole.

2203, 2018
Dzień Ciekawości Świata na powitanie wiosny

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Mark Twain

2203, 2018
Absolwenci w wielkanocnym koncercie

Okres przedświąteczny to nie tylko czas przygotowań polegający na sprzątaniu i robieniu zakupów. Na głębokie przeżycia związane z męką Jezusa Chrystusa zaprosili mieszkańców Lęborka Instrumentaliści Lęborskiej Orkiestry Kameralnej, chór Vox Populi i soliści.

2103, 2018
Targi edukacyjne

20 marca 2018r. w lęborskich szkołach ponadgimnazjalnych odbyły się targi edukacyjne.

2103, 2018
Finalista w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym

6 marca odbył się finał konkursu kuratoryjnego z chemii.