0311, 2022
Piknik klasy 4a w Będominie

W czwartek - 3 listopada br.- klasa 4a uczestniczyła w bardzo cennej lekcji historii w Muzeum Hymnu Narodowego

#Szkoła pamięta

Już po raz czwarty Ministerstwo Edukacji i Nauki zaprosiło wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w akcji „Szkoła pamięta”.

Żywa lekcja historii

Już po raz kolejny gościliśmy w szkole teatr historyczny p. Krzysztofa Góreckiego.

2810, 2022
Jesienny spacer i zagadki z kaszubskiej chatki

W miniony czwartek klasa 4a wybrała się na jesienny spacer po Lęborku oraz wizytę w Lęborskim Muzeum

2710, 2022
Kubusiowi Przyjaciele Natury

W tym roku szkolnym uczniowie klas 1-3 realizują program ekologiczny Kubusiowi Przyjaciele Natury.

2710, 2022
Wyniki szkolnego etapu  Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Wyniki szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Michał Mekowski z klasy VIII c zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z języka niemieckiego.

2610, 2022
Dzień MOLa

Dzień MOLa  to nieoficjalne święto chemików obchodzone głównie w Stanach Zjednoczonych i krajach Wspólnoty Narodów.

2510, 2022
Jesienne Eko-Cudaki

Pod takim hasłem zorganizowany został Powiatowy Konkurs Plastyczny , którego uczestnicy mieli za zadanie wykonać dowolną  postać lub stworka z naturalnych materiałów.

2410, 2022
 Polsko – niemiecka  wymiana młodzieży

W dniach 17-22.10.2022r.  kolejna grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Lęborku  wzięła udział  razem z młodzieżą z Niemiec, z Hansagymnasium ze Stralsundu, w tygodniowej polsko – niemieckiej wymianie młodzieży  pt. „Gdańsk i Stralsund – wspólna historia”

2410, 2022
Prace plastyczne w konkursie  "Jan Paweł II - Blask Prawdy"
Prace plastyczne w konkursie "Jan Paweł II - Blask Prawdy"

W dniach 15-23 października 2022r. odbywały się w Lęborku wydarzenia w ramach tegorocznego XIX Lęborskiego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

2310, 2022
Bądźmy aktywni dla Niepodległej

Pod tym hasłem odbyła się w piątek, 21 października, gra terenowa przygotowana przez Związek Harcerstwa Polskiego  w Lęborku we współpracy z Chorągwią Gdańską oraz lęborskim muzeum.

2110, 2022
Sukcesy młodych koszykarek

W miniony weekend nasze koszykarki udały się do Kołobrzegu na Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt U12 i młodsze.

2110, 2022
Występ grupy artystycznej

W miniony czwartek uczniom klas I-V naszej szkoły zaprezentowały się zawodniczki z Dziecięcego Klubu Sportowego Gimnastyki Artystycznej „PRIZ” z Zaporoża na Ukrainie.

2010, 2022
Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Zmagania w konkursach kuratoryjnych otworzył Wojewódzki Konkurs Geograficzny.

2010, 2022
Johnny. Rzecz o księdzu Kaczkowskim

Klasy ósme wybrały się 19 października do kina Fregata na film poświęcony księdzu Janowi Kaczkowskiemu.