Nadleśnictwo Lębork w naszym projekcie

Dnia 16 listopada br. uczniowie klasy 4a uczestniczyli w spotkaniu z panem Michałem Lenartem- podleśniczym z Nadleśnictwa Lębork w ramach projektu Otwarta firma.

Targi edukacyjne

17 listopada uczniowie klas ósmych mieli okazję wziąć udział w targach edukacyjnych.

Uczniowie z 8a  odwiedzili lęborskie firmy i instytucje
Uczniowie z 8a odwiedzili lęborskie firmy i instytucje

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to wspaniała okazja do tego, by lepiej poznać specyfikę działalności zakładów pracy, firm i instytucji.

1811, 2022
VIIIb i VIIIc  odwiedziły Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

We wtorek, 15 listopada dwie klasy ósme odwiedziły Powiatowy Urząd Pracy w ramach projektu "Otwarta firma"

Wizyta klas 4c i 5c w lęborskim szpitalu

W ramach  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości nasza szkoła zaprosiła Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej do programu Otwarta Firma.

Klasy 6a i 6b w MPWiK w Lęborku

Dnia 16 listopada uczniowie klas 6a i 6b pod opieką wychowawców odwiedzili  siedzibę Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lęborku w ramach programu Otwarta Firma.

1711, 2022
Urząd Miejski w Lęborku w programie ,,Otwarta Firma"

Kolejnym przystankiem, w realizowanym w szkole projekcie ,,Otwarta firma” ,okazał się lęborski ratusz. Uczniowie klasy VIII d swoje spotkanie rozpoczęli w reprezentacyjnej Sali Rajców.

1611, 2022
Spotkanie pierwszoklasistów ze strażakami

16 listopada br. pierwszoklasiści udali się do siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku, która przyjęła nasze zaproszenie w ramach programu Otwarta firma.

1611, 2022
Wizyta w firmie MEYN

Klasa VIII d odwiedziła gościnne progi firmy MEYN, która produkuje linie technologiczne do uboju drobiu.

1511, 2022
Spotkanie z Batalionem w ramach "Otwartej firmy"

14 listopada uczniowie naszej szkoły rozpoczęli cykl spotkań w ramach projektu: Otwarta firma.

1411, 2022
Siatkarze SPS-u Lębork nie mają sobie równych!

Ponad 240 uczestników – dzieci i trenerów – wspólnie rywalizowało w XII Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki, w kategorii trójek dziewcząt i chłopców.

1211, 2022
"Co to jest niepodległość? Teraz wiem już na pewno!"

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji  odbył się w naszej szkole uroczysty apel upamiętniający 104 rocznicę tego ważnego dla Polski wydarzenia.

1211, 2022
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Miłą niespodziankę sprawili chłopcy podczas drużynowych zawodów powiatowych w tenisie stołowym.

1011, 2022
„Szkoła do hymnu” 2022

Już po raz piąty nasza szkoła włączyła się do kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”

0911, 2022
Wojenne Historie- konkurs recytatorski

Dnia 9 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku, w przepięknej patriotycznej scenerii odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Wojenne Historie.

0711, 2022
Spotkania z rodzicami

Informujemy, że dnia  9 listopada/środa odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas.