2104, 2022
Rozstrzygnięto VII Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem: "Wiosenne porządki w przyrodzie"

W dniu dzisiejszym w MDK w Lęborku podsumowany został konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Ziemi

1904, 2022
I Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Językowy z Języka Niemieckiego

Miła informacja została przesłana do nas z finału I Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno – Językowego z Języka Niemieckiego pt.: ”SZLAKIEM ARTYSTÓW GDAŃSKICH I NIEMIECKICH”

Wizyta w „Experymencie”

12 kwietnia uczniowie klas 4a i 4b odwiedzili Centrum Nauki „Experyment” w Gdyni.

1404, 2022
Dotarła do nas radosna wiadomość!

Ogłoszono listę uczniów zakwalifikowanych do finału IV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla  Klas VII.

Dzień ciekawości świata

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Erasmus+ w Macedonii Północnej, Skopje

W dniach 3-10 kwietnia 2022r. nasza grupa projektowa Erasmus+„SHARKS... - Sustainability Heroes and Restless Knights in School” uczestniczyła w spotkaniu w Skopje, w Macedonii Północnej.

Upamiętnienie chrztu Polski

14 kwietnia w Polsce obchodzimy rocznicę upamiętniającą chrzest Polski.

Inna niż zwykle katecheza

W minioną niedzielę katolicy na całym świecie rozpoczęli świętowanie Wielkiego Tygodnia.

Mistrzowie Pomorza z klasy IV c

Michał Dawidowski i Szymon Zimnowoda Mistrzami Województwa Pomorskiego w rozgrywkach Kinder Joy of Moving.

1204, 2022
II miejsce w finale powiatowym w mini siatkówce chłopców

Nasi młodzi siatkarze wywalczyli II miejsce w powiecie w mini siatkówce chłopców.

0704, 2022
Wizyta klas Ib i Ic w Teatrze Lalki Tęcza w Słupsku

Dnia 07 kwietnia uczniowie klas Ib i Ic pod opieką wychowawców wybrali się do Teatru Lalek Tęcza w Słupsku.

0704, 2022
Konkurs plastyczny: „My i RYBY” - rozstrzygnięty!

Komisja konkursowa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi  rozstrzygnęła I edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn.  „My i Ryby – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?”

Spotkania z rodzicami

Porządek spotkań z rodzicami - wywiadówka. Data: 6 kwietnia 2022r.

Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego

Michał Dawidowski i Szymon Zimnowoda z klasy IV c otrzymali wyróżnienie z rąk Starosty Lęborskiego Alicji Zajączkowskiej.

Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym

Jagoda Mrówczyńska z klasy VIII a w finale wojewódzkim konkursu geograficznego zdobyła tytuł finalisty.