1105, 2022
Tropem lęborskich skrzatów

11 maja uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w premierze gry terenowej pod hasłem: „Gdzie wędrują skrzaty?”, zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku.

1105, 2022
Mamy wyniki Kangura!

17 marca w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR wzięło udział 65 uczniów naszej szkoły. Czworo z nich uzyskało wyróżnienia.

3004, 2022
Pierwszaki odwiedziły strażaków

W minionym tygodniu uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawców udali się z wizytą do Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.

Święto Konstytucji 3 Maja

Już niedługo będziemy obchodzić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

2804, 2022
Konkurs wiedzy o zamkach gotyckich

Dnia 28 kwietnia w siedzibie lęborskiego muzeum odbył się etap gminny konkursu wiedzowego o zamkach gotyckich.

Szkoła Podstawowa nr 1 ponownie w gronie laureatów programu Otwarta Firma

12 kwietnia 2022 roku odbyła się wirtualna Gala Otwartej Firmy.

Laureatka w VIII Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego

Miło nam poinformować, że Zofia Wojewódka z klasy 7b została laureatką I miejsca w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym z Języka Niemieckiego: ”Das ist doch sehenswert”- „To warto zobaczyć”

2204, 2022
Zaproszenie na bezpłatny webinar dla nauczycieli 27.04.2022 godz. 18:00 / Józef Wybicki - człowiek trzech epok

Szanowni Państwo

W imieniu Edukacji z Zamku Królewskiego w Warszawie zapraszam na kolejny bezpłatny webinar.

2104, 2022
Rozstrzygnięto VII Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem: "Wiosenne porządki w przyrodzie"

W dniu dzisiejszym w MDK w Lęborku podsumowany został konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Ziemi

1904, 2022
I Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Językowy z Języka Niemieckiego

Miła informacja została przesłana do nas z finału I Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno – Językowego z Języka Niemieckiego pt.: ”SZLAKIEM ARTYSTÓW GDAŃSKICH I NIEMIECKICH”

Wizyta w „Experymencie”

12 kwietnia uczniowie klas 4a i 4b odwiedzili Centrum Nauki „Experyment” w Gdyni.

1404, 2022
Dotarła do nas radosna wiadomość!

Ogłoszono listę uczniów zakwalifikowanych do finału IV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla  Klas VII.

Dzień ciekawości świata

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

1204, 2022
Erasmus+ w Macedonii Północnej, Skopje

W dniach 3-10 kwietnia 2022r. nasza grupa projektowa Erasmus+„SHARKS... - Sustainability Heroes and Restless Knights in School” uczestniczyła w spotkaniu w Skopje, w Macedonii Północnej.

1204, 2022
Upamiętnienie chrztu Polski

14 kwietnia w Polsce obchodzimy rocznicę upamiętniającą chrzest Polski.