2911, 2021
Rozgrywki o Puchar Kinder Joy of Moving

Chłopcy z IV c  bardzo udanie rozpoczęli rozgrywki o Puchar Kinder Joy of Moving.

2811, 2021
Wizyta w Komendzie Policji w Lęborku

26 listopada klasy 8c oraz 8a odwiedziły pracowników Komendy Policji w Lęborku w ramach programu Otwarta firma.

2811, 2021
Kolejne klasy z wizytą w siedzibie Straży Pożarnej

Uczniowie klas: VII D I VII B odwiedzili w czwartek Powiatową Straż Pożarną w Lęborku. Wizyta to kontynuacja projektu ,,Otwarta firma”.

Akcja SU !

W imieniu Samorządu Uczniowskiego zapraszamy wszystkie klasy SP1 do wzięcia udziału w charytatywnej zbiórce pieniędzy na Schronisko dla Zwierząt w Słupsku.

2411, 2021
     A może tak zawód strażaka?

Wtorkowa wycieczka klasy 8a do siedziby Straży Pożarnej była niezwykle udana.

Gościnne progi Starostwa Powiatowego w Lęborku

Klasa VII d w ramach realizacji programu  Otwarta firma  odwiedziła we wtorek Starostwo Powiatowe w Lęborku.

2211, 2021
Wyróżnienie w XXVI Pomorskim Konkursie Plastycznym: „Jesień na Kaszubach”

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach zaprezentowało wyniki konkursu plastycznego.

2211, 2021
Kolejny sukces siatkarzy z IV c!

Kolejny świetny występ zanotowali uczniowie z klasy sportowej o profilu piłki siatkowej .

2211, 2021
Robimy zdrowe i kolorowe kanapki

19 listopada uczniowie klasy Ia wzięli udział w śniadaniowych warsztatach kulinarnych.

1911, 2021
Konkurs pięknego czytania dla uczniów klas drugich rozstrzygnięty!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że uczniowie klas IIa i IIb zostali docenieni w Konkursie pięknego czytania wierszy Marii Konopnickiej – ONLINE, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku.

1911, 2021
Wyróżnienia w konkursie: "Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie"

Dotarły do nas wyniku ubiegłorocznego konkursu zorganizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii: „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Kodowanie jest fajne!

Pod takim hasłem uczniowie klasy IIa i IIb wzięli udział w Europejskim Tygodniu Kodowania CodeWeek 2021.

1911, 2021
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

W środę odbył się etap szkolny konkursu historycznego z dziejów oręża polskiego.

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

We wtorek odbył się etap szkolny konkursu, do którego przystąpiło pięcioro uczniów.

1711, 2021
Uczniowie klasy 4c w Nadleśnictwie Lębork

W ramach programu Otwarta firma  klasa IV c  wraz z wychowawcą odwiedziła mieszczącą się w sąsiedztwie szkoły siedzibę Nadleśnictwa Lębork.

1611, 2021
Kolejne spotkanie w ramach Otwartej firmy

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyły się zajęcia edukacyjne dla uczniów klas VII i VIII.