0910, 2015
Organizujemy nabór do Drużynki Pożarniczej.

W czwartek 8 października gościliśmy w szkole p. Jarosława Łabackiego, który na co dzień pracuje w Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.

0710, 2015
Rodzicu! Wspieraj swoje dziecko!

Na stronie głównej naszej placówki pojawiła się nowa zakładka - DLA RODZICA. Będziemy w niej zamieszczać materiały, artykuły i linki dotyczące ważnych i ciekawych spraw związanych z życiem młodych ludzi.

0610, 2015
Sukces naszych gimnazjalistów w konkursie wiedzowym z ekologii!

Z ogromną przyjemnością informujemy , że 30 września 2015 r . uczniowie z naszego gimnazjum wzięli udział w Miejskim konkursie wiedzy  ekologicznej pt: ,, Z ekologią za pan brat” organizowanym przez Urząd Miasta w Lęborku .

0510, 2015
Gimnazjalisto, uśmiechnij się!

Drugiego października 2015r. obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Uśmiechu.

0210, 2015
Czas „otrząsnąć” pierwszoklasistów!

Minął pierwszy miesiąc nauki. Mamy nadzieję, że uczniowie klas pierwszych zdążyli się zaaklimatyzować w naszej placówce, jednak jak nakazuje tradycja – nie mogło obejść się bez otrzęsin.

0110, 2015
Superakcje Samorządu Uczniowskiego - październik

Nasz samorząd zaplanował akcje na październik.

0110, 2015
Europejski Dzień Języków

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków – święto przypominające o różnorodności kulturowej Europy i wielojęzyczności jej obywateli.

2809, 2015
Spotkanie z historią w sobotnie popołudnie

W sobotę 26 września w szczelnie wypełnionej publicznością sali audiowizualnej ZSMI w Lęborku odbyło się spotkanie z zapowiadanym Pawłem Kudzia i ppłk. Leszkiem Tanaś.

2609, 2015
Wrześniowa "Noc Odkrywców"

W ostatni piątek września grupa naszych uczennic z klasy Is uczestniczyła w „Nocy Odkrywców” organizowanej co roku przez Zespół Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej.

2509, 2015
Czytamy najmłodszym

W ramach projektu organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej  przystąpiliśmy do programu „PoczytajMy” i rozpoczęliśmy cykl głośnego czytania dzieciom.

2509, 2015
Znamy już wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego!

Jak co roku we wrześniu odbyła się w naszym gimnazjum kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Pojawiły się ciekawe plakaty, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.

Spotkanie z dietetykiem

Dlaczego śniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem? Jakie produkty powinny znaleźć się w codziennej diecie? Ile posiłków dziennie należy spożywać?

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

24 września br. w naszej szkole odbył się pierwszy etap  (część testowa) XI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Uczestniczyło w niej 55 uczniów z klas drugich i trzecich.

Zachowaj równowagę  - program prozdrowotny
Zachowaj równowagę - program prozdrowotny

W roku szkolnym 2015/2016 kontynuujemy realizację  szwajcarsko – polskiego programu KIK 34 pt,, Otyłość i nadwaga przyczyną wielu  chorób cywilizacyjnych”,  który  realizowany jest przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie.

2309, 2015
Klasa II b na lekcji edukacyjnej w Narodowym Banku Polskim

Dnia 22 września br. klasa 2b uczestniczyła  „Dniach Otwartych Narodowego Banku Polskiego” w siedzibie Oddziału Okręgowego w Gdańsku przy ul. Okopowej 1.

2309, 2015
Europejski Dzień bez Samochodu

22 września w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu grupa naszych gimnazjalistów wraz z opiekunami udała się na rowerową wycieczkę.