1511, 2015
Etap szkolny konkursu języka niemieckiego rozstrzygnięty

Zgodnie z regulaminem Wojewódzkiej Komisji Języka Niemieckiego  w dniu 10 listopada 2015 roku odbył się  szkolny etap konkursu.

1511, 2015
Znamy wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Trójka uczniów zakwalifikowała się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym.

1311, 2015
Komunikat RR

16.11.2015 r. g. 16:30 Spotkanie Rady Rodziców

1211, 2015
Śpiewaliśmy dla Ojczyzny - obchody Narodowego Święta Niepodległości.

12 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.

1211, 2015
XX Jubileuszowy Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień  na Kaszubach”
XX Jubileuszowy Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach”

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach poinformowało, że XX Jubileuszowy Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach" został rozstrzygnięty.

1211, 2015
Program dla nastolatki – „Od dziewczynki do kobiety"

W czwartek - 12 listopada br. - dziewczęta z klas drugich uczestniczyły w spotkaniu z panią Żanetą Szymańską - konsultantem programu edukacyjnego „Od dziewczynki do kobiety”.

MIDO po raz trzeci

MIDO – Muzyczna Inicjatywa Dla Ojczyzny to projekt skupiający młodzież zaangażowaną patriotycznie w muzyce. Grupa działa przy Gimnazjum nr 1 w  Lęborku.

0911, 2015
Dwa dni w Trójmieście

Na zaproszenie Dyrekcji Gimnazjum nr 2 w Sopocie, p. dr Barbary Wolnik z Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego i rodziców uczniów klas II z tego gimnazjum, w dniach 6 i 7 listopada, 15 – osobowa grupa uczniów z klas IIc i IIIc wzięła udział w zajęciach z chemii, matematyki i astronomii.

Dbajmy o nasze zdrowie

W dniu 6 listopada br. grupa gimnazjalistów uczestniczyła w spotkaniu z panią Lilianną Hoppe – doktorem nauk medycznych. Dotyczyło ono tematyki  prewencji pierwotnej nowotworów złośliwych.

Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny

W piątek 6 listopada odbył się szkolny etap konkursu historycznego, który obejmuje cały materiał nauki w gimnazjum określony w podstawie programowej

0711, 2015
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego - konkurs historyczny – etap szkolny.

Tegoroczna edycja konkursu obejmuje lata 1531-1683 - od Obertyna do Wiednia

0711, 2015
Sukces naszego ucznia w konkursie języka kaszubskiego

W czwartek odbył się etap powiatowy konkursu języka kaszubskiego zorganizowany przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

W środę - 4 listopada - odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

0711, 2015
Dlaczego warto mieć pasję ?

Fryderyk Chopin – polski kompozytor, pianista, geniusz z Żelazowej  Woli, Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny… Kiedy słyszymy nazwisko naszego wybitnego rodaka z pewnością wielu z nas ma takie właśnie skojarzenia.

0511, 2015
Kolejne akcje Samorządu Uczniowskiego

Zobaczcie, jakie akcje zaplanował dla Was Samorząd Uczniowski.

0511, 2015
Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

W ostatnim dniu października rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny zatytułowany: "Kaszubska urbanizacja" zorganizowany przez grupę projektową "Zwyczajni indywidualiści" oraz stowarzyszenie "Uwolnić wiedzę".