0812, 2015
Jak powstają maszyny i urządzenia?

W ramach  ŚWIATOWYCH DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI uczniowie klasy IIc odwiedzili firmę Meyn Polska sp. z o.o.

0812, 2015
Warsztaty kanapkowe

W ramach działań prozdrowotnych uczniowie klas II b oraz II c sprawdzili swoją wiedzę o zdrowym odżywianiu w praktyczny sposób. Na lekcjach biologii zorganizowano warsztaty  w czasie których, uczniowie podzieleni na zespoły rywalizowali między sobą na fantazyjne, zdrowe kanapeczki.

0712, 2015
Budowa atomu i spektroskopia

W dniu 5 grudnia uczniowie naszego gimnazjum biorący udział w innowacji programowej     „Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy” uczestniczyli w kolejnych zajęciach na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UG.

0712, 2015
Uwaga! Ważne!

Ze względu na egzaminy próbne klas trzecich informujemy,że w dniach  8-10.12.2015r. nastąpi zmiana w organizacji pracy szkoły.Szczegóły zamieszczamy  poniżej.

0412, 2015
Maraton Pisania Listów - akcja Amnesty International

Już 10 grudnia 2015r.  będzie można pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International.

0412, 2015
„Pan Stanisław” wyróżniony!

Na międzynarodowej Konferencji  "Meet the Space" organizowanej w dniach 28 -29 listopada 2015r. w Krakowie,  projekt "Pan Stanisław" otrzymał wyróżnienie.

3011, 2015
Andrzejkowe spotkanie z książką

Nasze uczennice z wizytą u przedszkolaków.

3011, 2015
Wolontariusze w akcji

Szkolny Klub Wolontariatu rozpoczął drugi rok swojej działalności. Naszym celem jest pomaganie non profit ludziom i zwierzętom.

2911, 2015
Wizyta Id w Akademii Marynarki Wojennej

W dniu 27 listopada skorzystaliśmy z zaproszenia Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na dzień otwarty uczelni

2911, 2015
Pełna wrażeń wyprawa do stolicy

Sejm, Łazienki Królewskie, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Targi Turystyczne to główne atrakcje wycieczki, która odbyła się w ostatni czwartek i piątek listopada.

2811, 2015
Będzie! Będzie zabawa, będzie się działo! Dyskoteka andrzejkowa w ,, Różanej”

W dniu 27.11.15 roku w  lęborskim lokalu ,,Różana” odbyła się zabawa andrzejkowa. Wzięli w niej udział uczniowie naszego gimnazjum.

2711, 2015
Lekcja języka polskiego w muzeum

W  lekcji muzealnej w formie warsztatu: "Co widać na obrazie?"  wzięli udział w dniu 26 października  uczniowie klasy IIb. Odbyła się ona w Muzeum Narodowym w Gdańsku, które jest jednym z najstarszych tego rodzaju obiektów w Polsce.

2711, 2015
Rozstrzygnięto etap szkolny konkursu języka polskiego

Z ogromną radością informujemy społeczność szkolną o wynikach  kuratoryjnego konkursu języka polskiego. Nasze gimnazjum na etapie rejonowym będzie repezentowało sześcioro uczniów.

Pij soki – będziesz wielki! Kolejna ,,Witaminka” w naszej szkole

25 listopada br. po raz kolejny w naszym gimnazjum miała miejsce akcja „Witaminka”. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami przygotowali stoisko promujące zdrowe napoje owocowe.

2611, 2015
Sukces naszej pływaczki Weroniki Hallmann

Weronika Hallmann w czołówce polskich żabkarek!

2411, 2015
Wyniki Międzynarodowego Konkursu na logo naszego projektu ERASMUS+: "OPENING DOORS TO EUROPE"

Podczas pierwszego spotkania międzynarodowego w Stralsundzie, w Niemczech w ramach realizacji projektu Erasmus+ "OPENING DOORS TO EUROPE" zaprezentowano prace konkursowe na logo naszego projektu