0511, 2015
Mecz siatkarski w Ergo Arenie

We wtorek 3 listopada klasa II i III s uczestniczyły w wycieczce do Ergo Areny. Celem naszego wyjazdu był udział w meczu siatkarskim Trefla Gdańsk

0411, 2015
Drodzy Rodzice!

Przypomnienie!

0311, 2015
O skutkach złych decyzji

Na przełomie października i listopada uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych dotyczących odpowiedzialności karnej nieletnich.

3110, 2015
Jesienna wizyta w przedszkolu

W październiku w ramach projektu „PoczytajMy” odbyło się nasze kolejne spotkanie z przedszkolakami.

Czujesz bluesa?

W miniony czwartek – 29 października  w lęborskiej Stacji Kultura odbył się koncert Leszka Cichońskiego -  jednego z najwybitniejszych i najbardziej znanych gitarzystów bluesowych w Polsce

Wzory Viete’a i rachunek wektorowy

W środę, 28 października, prof. dr hab. Bogusław Pranszke z Akademii Morskiej w Gdyni spotkał się z uczniami klas II C i III C na czterogodzinnych ćwiczeniach.

3010, 2015
I ty możesz zostać harcerzem!

W dniu 29 października 2015r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli 7 Harcerskiej Drużyny Czerwonych Beretów im. gen. Stanisława Sosabowskiego. W większości byli to nasi absolwenci oraz obecni uczniowie.

2810, 2015
UWAGA!

Zmiana terminu wywiadówki!

2810, 2015
Rodzicu!

Informujemy, że nasza szkoła włączyła się w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W dniach od 16-20 listopada 2015 nasi uczniowie będą odwiedzać lęborskie instytucje, przedsiębiorstwa i firmy. Rodzicu! Ty też możesz włączyć się! Zapraszamy

2710, 2015
Porządki na Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich.

Klasa II s w dniu 27 października z racji zbliżającego się Święta Zmarłych udała się na Cmentarz , na którym spoczywa 706 żołnierzy radzieckich.

2710, 2015
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

W poniedziałek 26 października odbył się etap szkolny konkursu geograficznego. 26 uczniów ubiegało się o kwalifikację do etapu rejonowego.

2610, 2015
20-lecie Lęborskiego Bractwa Historycznego

Od wielu lat współpracujemy z Lęborskim Bractwem Historycznym. Współpraca ta dotyczy nie tylko udziału w Konkursie Wiedzy o Dziejach Ziemi Lęborskiej, ale wszelkich inicjatyw podejmowanych przez Bractwo.

2510, 2015
Kolejne nagrody w konkursach plastycznych

Podczas trwającego od 10 do 25 października  XII Lęborskiego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej nasi uczniowie odnieśli sukcesy w konkursach plastycznych.

2410, 2015
Spotkanie z Nikiforem

W miniony piątek grupa uczniów z klasy Ia i Ib uczestniczyła w lekcji w lęborskim Muzeum. Młodzież obejrzała wystawę zatytułowaną: „Nikifor – malarstwo i rysunek”.

2410, 2015
Klasa II B na spektaklu „Grease” w Teatrze Muzycznym w Gdyni

W czwartek - 22 października- klasa 2b  wybrała się do Teatru Muzycznego w Gdyni    na musical „Grease”.

2310, 2015
Wracamy do matematyki

W dniu 22 października rozpoczęliśmy tegoroczne spotkania z pracownikami naukowymi Wydziału Matematyki, Fizyki i IInformatyki  Uniwersytetu Gdańskiego.