2411, 2015
Erasmus+ Pierwsze międzynarodowe spotkanie w Stralsundzie (Niemcy)

W poprzednim tygodniu (15-21.11.2015r.) uczniowie Gimnazjum nr 1 uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu programu Erasmus+ w ramach realizacji projektu: „Opening doors to Europe”. Szkoła, która jako pierwsza gościła wszystkich uczestników projektu - to Hansa-Gymnasium w Stralsundzie.

2411, 2015
Absolwenci odebrali nagrody

30 października 2015 roku w sali widowiskowej GOK w Gardei odbył się wernisaż połączony z podsumowaniem II Ogólnopolskiego Biennale Plastycznego pod hasłem „Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce".

Listopadowe spotkanie na Wydziale MFiI Uniwersytetu Gdańskiego

19 listopada uczniowie klas IIc  i IIIc  uczestniczyli w zajęciach z fizyki na UG. Piętnaścioro gimnazjalistów spotkało się z dr Joanną Gondek na dwugodzinnych zajęciach poświęconych pochodnej i jej zastosowaniu w fizyce.

Wizyta w lęborskim szpitalu

Kolejna wizyta w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przypadła w udziale uczniom klasy IIIa i IIIb. W dniu 19 listopada udali się oni do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku.

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości grupie uczniów z kl. IIb przypadło w udziale uczestnictwo w Pomorskim Dniu Przedsiębiorczości - IDB zorganizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku.

Czas na poważne decyzje

W dniu 19 listopada odbyło się naszej szkole spotkanie z przedstawicielami szkół średnich.

1911, 2015
Klasa IIIb z wizytą w lęborskim Ratuszu
W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odwiedzamy lęborskie instytucje i firmy.
Przedstawienie ku przestrodze

W dniu 18 listopada br. uczniowie naszej szkoły obejrzeli sceniczną adaptację książki „My, dzieci z dworca ZOO”.

Znamy uczestników etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
Ciekawe zajęcia laboratoryjne

Dnia 17.11.2015r. grupa gimnazjalistek należących do koła chemicznego uczestniczyła w warsztatach  w I Liceum Ogólnokształcącym  w Lęborku.

Matematycy wyłonili uczestników II etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Dużą popularnością wśród uczniów cieszył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

1711, 2015
Rozpoczęliśmy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości-wizyta w Państwowej Straży Pożarnej

W dniach od 16 do 22 listopada młodzież naszej szkoły uczestniczy w projekcie ,,Otwarta firma”. Jej celem jest przybliżenie środowiska pracy różnych zawodów, by odnaleźć się na rynku pracy w przyszłości.

1511, 2015
Wojewódzki Konkurs Fizyczny

W minionym tygodniu odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

1511, 2015
Etap szkolny konkursu języka niemieckiego rozstrzygnięty

Zgodnie z regulaminem Wojewódzkiej Komisji Języka Niemieckiego  w dniu 10 listopada 2015 roku odbył się  szkolny etap konkursu.